Szkoła Branżowa Rzemiosło w Słupsku

Szkoła Branżowa Rzemiosło w Słupsku

Pytania?

Listy uczniów z podziałem na klasy

 

KLASA 1 A

  1. Bakika Wojciech
  2. Bazowski Marcin
  3. Budaj Nikola
  4. Chojnacki Mateusz
  5. Cybulska Julia
  6. Grulkowski Damian
  7. Klepacz Błażej
  8. Klepacz Maksymilian
  9. Kozień Kacper
  10. Krajewska Aleksandra
  11. Kwasigroch Konrad
  12. Lis Katarzyna
  13. Machałek Adrian
  14. Matyjaszczyk Patryk
  15. Olewiński Maciej
  16. Ossowski Dominik
  17. Partyga Mikołaj
  18. Piórkowski Marcin
  19. Rodziewicz Michał
  20. Rusiecki Kacper
  21. Rzelak Marta
  22. Sobczak Nikola
  23. Stepnowski Jakub
  24. Stolarczyk Maciej
  25. Swobodziński Ksawier
  26. Śpiewak Radosław
  27. Tylka Marta
  28. Zakirko Anastasiia
  29. Zdun Karol

KLASA 1B

  1. Bruździńska Magdalena
  2. Brzostowski Sebastian
  3. Czyżewska Anna
  4. Donaj Maciej
  5. Jaciubek Oskar
  6. Jankiewicz Weronika
  7. Jenta Natan
  8. Kępa Patryk
  9. Kodrzycki Kacper
  10. Kogut Roman
  11. Komar Dastian
  12. Kosińska Natalia
  13. Krause Maciej
  14. Kunc Michał
  15. Mazepan Aleksander
  16. Mirończuk Borys
  17. Nocoń Alicjia
  18. Nowak Igor
  19. Nowatka Karolina
  20. Rojewska Olimpia
  21. Serafin Szymon
  22. Sirko Eryk
  23. Stachowicz Katarzyna
  24. Strzelecki Krystian
  25. Sznejder Oskar
  26. Wiśniewski Kamil
  27. Ziemianowicz Agnieszka
  28. Zygarski Kamil

KLASA 1C

  1. Banc Natalia
  2. Barański Kacper
  3. Czarniak Artur
  4. Czerwiński Dominik
  5. Dębek Bartosz
  6. Hildebrandh Piotr
  7. Jankiewicz Erwin
  8. Kaliszczak Michał
  9. Koperska Paulina
  10. Krajda Wiktor
  11. Lejk Rafał
  12. Lenard Kinga
  13. Leśniewski Gracjan
  14. Piasecki Daniel
  15. Pieknik Gabriela
  16. Pietrzykowski Piotr
  17. Roda Kacper
  18. Skrzypiec Łukasz
  19. Smutek Michał
  20. Swat Patrycja
  21. Szaryk Jakub
  22. Szymkiewicz Wiktoria
  23. Tymiec Krzysztof

KLASA 1D

  1. Babańczyk Grzegorz
  2. Bartnik Kacper
  3. Betlej Klaudia
  4. Bodnar Paweł
  5. Brzykcy Weronika
  6. Cigenhagen Katarzyna
  7. Gawroński Grzegorz
  8. Grzybowski Filip
  9. Janta-Lipińska Angelika
  10. Krzemiński Tomasz
  11. Kuczyński Oskar
  12. Mączkowski Jan
  13. Nożyński Jakub
  14. Pluta Gabriel
  15. Rakowska Natalia
  16. Sabisz Bartek
  17. Skwara Adam
  18. Trepner Krzysztof
  19. Urbańska Wiktoria
  20. Wilga Kacper
  21. Wojciechowski Mateusz
  22. Wolf Dawid
  23. Wrocławska Weronika
  24. Zając Sebastian

Nasza szkoła jest wyjątkowa:

Czesne w naszej szkole wynosi 0 zł

Wynagrodzenie za praktykę

Suplement Europass do dyplomu czeladniczego

Stypendium za dobre wyniki w nauce

Nagrody za 100% frekwencję i działalność na rzecz szkoły

Zapewniamy praktyki zawodowe u rzemieślników zrzeszonych w Cechu

Organizujemy dla naszych uczniów szkolenia BHP